Salon Krejčovství Borecký - zakázkové krejčovství v Poděbradech - šijeme pánské obleky, dámské kostýmy, košile, saka, kalhoty, vesty, pláště a další oděvní doplňky, které Vám padnou

Sedm kroků k novému obleku

Váš oblek by měl pracovat především pro Vás. Měl by být Vaším největším pomocníkem, tím co Vás spojuje Vaším okolím. Pokud takový oblek nevlastníte je nejvyšší čas se po něm poohlédnout.

Jak se taková věc pořizuje?

Krok 1 - Otevřete stavidla

Bude Vás to něco stát. Nebude to tolik,za kolik byste koupil automobil Ferrari, ale bude to dost na to, abyste tomu mohl říkat investice. Ale uklidněte se, vždyť v něm budete trávit krásné chvíle, budete v něm potkávat všechny známé a pravděpodobně v něm vyrazíte někam rovnou z práce. Máte jiný plán? Říkat všem o tom, že máte doma skvělý oblek? Jděte si pro něj! Usmějte se a noste ho!

Krok 2 - Choďte pro oblek sami

Nechoďte pro svůj oblek se svou matkou. Nechoďte ani s přítelkyní, natož pak s manželkou. Nechoďte ani s přáteli. Tato událost striktně vyžaduje, abyste šel sám. Klidně zalžete, pokud musíte.

Pokud půjdete pro svůj oblek s někým se shora jmenovaných, pořídíte sice tutéž věc, ale nic se nenaučíte!

Krok 3 - Odhadněte pana mistra

Platí to pro většinu z nás, pokud se vidíme v zrcadle, přestaneme si věřit. Pořízení obleku vyžaduje důvěru. A když ji nenajdete u sebe, je třeba věřit panu mistrovi. Tedy pokud jste přesvědčeni, že se v oblecích vyzná.Řekněte mu o co Vám přesně jde, k jakému účelu oblek potřebujete a kam ho budete nosit. A také kolik peněz hodláte utratit. Pokud pan mistr alespoň trochu přemýšlí, vycítí, že má před sebou potenciálního zákazníka a nebude se snažit z Vás udělat hlupáka. Jak to poznáte? Nastražte uši. Všechno přemlouvání zní stejně.

Krok 4 - Ukažte své místo

Podívejte se co nosí lidé ve Vašem okolí. Nemusíte se rozhodně opičit, nemusíte se je ani trumfnout. Zkuste se řídit skalním pravidlem: oblékejte se tak, jak je Vám nejvíce příjemné. Bez ohledu na to, kolik peněz chcete utratit. Vyzkoušejte i nějaký luxusní materiál, který je nad Vaše možnosti.

Krok 5 - Hotový oblek

Dobře si oblek prohlédněte. Zda vše dobře pasuje, vzory na materiálu na sebe navazují, nikde oblek netáhne a je pohodlný. Podšívka je vhodná svojí barvou a kvalitou, všechny maličkosti jsou kvalitně vypracované. Něco se Vám nezdá? Zeptejte se pana mistra.

Krok 6 - Oblek přímo na Vás

Když kupujete auto, jedete na zkušební jízdu. Stejným způsobem si vyzkoušejte i oblek. Všechny části.

A nenadávejte! Dívejte se na sebe v obleku jako na celek, nejen na oblek a sebe. Dívejte se před zrcadlem sám sobě do očí. Jaký máte pocit?

Pokud máte pochybnosti, obraťte se na pana mistra. Jste malý? Tak žádná dlouhá saka. Jste vysoký a štíhlý? Vy šťastlivče!

Krok 7 - Kvalita

Vyzkoušejte si oblek v obyčejné bílé košili a kravatě, v pleteném triku a v roláku.Není důvod, proč by se oblek neměl hodit ke všem těmto věcem, jinak nemá cenu si ho pořizovat. Nejjednodušší způsob jak dosáhnout opravdové elegance je vrstvit kvalitu na kvalitu. Oblékat si ošacení v barvě a držet se osvědčených tradičních materiálů (čistá vlna nebo kašmír na obleky, bavlna na košile, hedvábí na kravaty, vlna nebo bavlna na ponožky atd.). A dbát na tvary, které jsou střiženy přesně na tělo.

 

Zažijte s námi jedinečný pocit v obleku na míru a vždy si můžete být jisti, že vytváříte dobrý dojem.

Odhoďte konfekci a začněte v salonu „Krejčovství Borecký“. Vysoká individualizace Vám umožní zažít pocit komfortu v perfektně padnoucím obleku dokonalého střihu.

 

www.krejcovstvi.pody.cz

Certifikát ověřená firma
Krejčovství Borecký Petr - idatabaze.czKrejčovství - idatabaze.cz
Návštěva krejčovského salonu „Krejčovství Borecký“
Napište nám
Partnerské stránky