Salon Krejčovství Borecký - zakázkové krejčovství v Poděbradech - šijeme pánské obleky, dámské kostýmy, košile, saka, kalhoty, vesty, pláště a další oděvní doplňky, které Vám padnou

Několik slov úvodem

Zakázky zhotovujeme na míru klasickým zakázkovým způsobem s převahou ruční práce.
 

Pánské obleky, dámské kostýmy, saka, kalhoty, fraky, žakety, košile a další krejčovské výrobky. Nabízíme konzultace a provedení zakázek přímo u klienta.

Našimi klienty jsou zákazníci z celé České republiky i ze zahraničí. Bohužel na českém trhu se potřeba elegantního a kvalitně ušitého obleku podceňuje. A je tak možné i na vrcholových místech potkat muže, kteří se v tomto ohledu neliší od šedého průměru.

Náročný zákazník si může u nás vybrat z široké nabídky materiálů jak na oblek, sako či kalhoty, tak na frak, žaket, smoking či plášť. Každou sezonu je na výběr ze stovek nových desenů látek, které jsou vždy dvakrát ročně aktualizovány. Najdete mezi nimi i deseny proslulých světových značek jako jsou Armani, Delfino, Dolce +Gabbana, Dormeuil, Ermenegildo Zegna, Valentino, Versage atd. Záleží jen na Vás, co si vyberete. Ručně šitý oblek od firmy „Krejčovství Borecký" podtrhne osobnost každého skutečného gentlemana.

Nabízíme též zhotovení luxusních pánských košil na míru z vysoce kvalitních bavlněných materiálů.

Dokážeme vyhovět jakémukoliv přání zákazníka. Jsme schopni zhotovit oblek jakéhokoli střihu, jednořadý či dvouřadý, dle současné módy avšak lehce nadčasový. Oblek ze salonu „Krejčovství Borecký" bude plně respektovat veškeré Vaše požadavky a připomínky.

Každý správný gentleman by měl mít ve skříni alespoň jeden oblek šitý na míru.

www.krejcovstvi.pody.cz

Certifikát ověřená firma
Krejčovství Borecký Petr - idatabaze.czKrejčovství - idatabaze.cz
Návštěva krejčovského salonu „Krejčovství Borecký“
Napište nám
Partnerské stránky